Lista seminariów magisterskich

←powrót do planu zajęć I r. st. magisterskich

←powrót do planu zajęć II r. st. magisterskich

SEMINARIA MAGISTERSKIE
 liczba zajęć: 60 godzin/rok akademickirodzaj zaliczenia: na ocenę9 ECTS
    

M. Barwik

 Archeologia Egiptu
   wtorek 16:45-18:15, s. 1.18
    

P. Bieliński, D. Szeląg

 

Bliski Wschód w epoce brązu

 

 

 

wtorek 16:45-18:15, s. 2.11

    

A. Buko, D. Błaszczyk

 

Archeologia wczesnego średniowiecza

 

 

 

środa 9:45-11:15, s. 2.07

    

R. Ciołek

 

Archeologia i numizmatyka Grecji i Rzymu

 

 

 

poniedziałek 8:00-9:30 s. 2.06

    

T. Derda, A. Łajtar

 

Papirologia i epigrafika

 

 

 

środa 13:15-14:45, s. 2.11

    
D. Dzierzbicka, S. Rzepka, D. Zielińska
 Historia i kultura Egiptu i Nubii od III w.p.n.e. do XIV w. n.e.
   wtorek 18:30 - 20:00, s. 1.18
    

K. Jakubiak, J. Młynarczyk, T. Waliszewski

 

Archeologia Bliskiego Wschodu (w tym Cypr) od hellenizmu do wczesnego Islamu

 

 

 

czwartek 15:00 - 16:30, s. 2.07

    

B. Kaim

 

Archeologia starożytnych imperiów irańskich

 

 

 

wtorek 15:00-16:30, s. 1.18

    
R. Karasiewicz-Szczypiorski
 Archeologia prowincji rzymskich i wybrzeży Pontu - seminarium doktoranckie
   czw. 16.45–18.15 i 18.30–20.00 (zajęcia w podwójnym wymiarze, co dwa tygodnie) s. 1.14 
    

B. Kontny, A. Cieśliński, P. Szymański

 

Germanie i Bałtowie w starożytności

 

 

 

wtorek 15:00-16:30, s. 2.12

    
B. Kontny, I. Modrzewska-Pianetti
 Archeologia podwodna
  wtorek 9:45 - 11:15, s. 1.10
  semestr letnipiątek 11:30 - 13:00, s. 2.06

J. Kruppé

 

Archeologia średniowieczna i czasów nowożytnych

 

 

 

czwartek 11:30-13:00, s. 0.36

    

K. Lewartowski, T. Scholl

 

Archeologia Grecji

 

 

 

czwartek 11:30-13:00, s. 1.14

    

A. Łukaszewicz

 

Egipt i świat antyczny

 

 

 

wtorek 16:45-18:15, s. 2.12

    

R. Mazurowski

 

Archeologia neolitu i wczesnej epoki brązu

 

 

 

środa 11:30-13:00, s. 0. 30

    

R. Mazurowski, J. Kalaga

 

Archeologia pradziejowa i średniowieczna  - seminarium doktoranckie

 

 

 

środa 13:15-14:45, s. 1.10

    
K. Misiewicz
 Metody nieinwazyjne we współczesnej praktyce archeologicznej
   wtorek 15:00-16:30, s. 1.11
    

J. Miziołek, J. Żelazowski

 

Tradycja antyku w kulturze europejskiej 

 

 

 

wtorek 9:45 - 11:15, s. 1.14

I. Modrzewska-Pianetti

 

Galia i Hiszpania

 

 

 

wtorek 9:45-11:15, s. 2.11

    
A. Niwiński, S. Rzepka
 Kultura starożytnego Egiptu
   poniedziałek 16:45-18:15, s. 1.18
    
J. Piątkowska-Małecka
 Archeologia środowiska
   poniedziałek 11:30-13:00, s. 0.29
    

M. Olszewski, R. Karasiewicz-Szczypiorski, Tomas Agnieszka

 

Archeologia Rzymu i prowincji rzymskich

 

 

 

środa 9:45-11:15, s. 2.11

    
M. Rekowska, P. Jaworski
 Archeologia starożytnego Rzymu
   czwartek 13:15 - 14:45, s. 2.07A
    

A. Sołtysiak

 

Bioarcheologia

 

 

 

poniedziałek 9:45 - 11:15, s. 2.06A

    

K. Szymczak

 

Archeologia paleolitu i mezolitu

 

 

 

wtorek 13:15 - 14:45, pok. 2.15

    

M. Ziółkowski

 

Archeologia Ameryk i Oceanii

 

 

 

poniedziałek 16:45-18:15, s. 1.09

    
M. Ziółkowski, M. Żuchowska
 Archeologia Dalekiego Wschodu i wybrzeży Pacyfiku
   poniedziałek 18:30-20:00, s. 1.09

←powrót do planu zajęć I r. st. magisterskich

←powrót do planu zajęć II r. st. magisterskich

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę

VIDEO REPORTAŻE