Dyżury pracowników

Dyżury pracowników w semestrze letnim 2016/2017

Nazwisko i imię

pokój

Pn

Wt

Śr

Czw

Pt

uwagi

Barwik Mirosław

3.25

   

9:30-11:30

11:15-13:15

 

Białowarczuk Marcin

3.24

 

13.00 - 14.00 

 

   

Bieliński Piotr

3.03

      

Bogacki Miron

3.28

      

Buko Andrzej

3.21

  11:30-12:30   

Bursche Aleksander

3.27

  

13:00-15:00

   

Brzóska Artur

3.18

  

11:15-13:15

 

8:45 - 9:45

 

Chowaniec Roksana

3.27

 11.30-12.30 

11:30-13:00

  

Cieśliński Adam

3.07

 

13:30-15:00

 

15:00-16:30

  

Ciołek Renata

3.20

 

 

11.15-13.15

14.45-15.30

   

Dąbski Michał

3.28

      

Derda Tomasz

3.15

 

13:00-14:30

 

15:00-16:30

  

Domaradzka Sylwia

       

Dyczek Piotr

P. Potockich, A20

 

9:00-11:00

    

Dzierzbicka Dorota

  

11:30-13:00

10:30-12:00

   

Giersz Miłosz

0.25

      

Godlewski Włodzimierz

3.08

     

urlop naukowy

Gręzak Anna

0.28

 

11:30-13:00

12:00-13:00
15:00-16:00
   

Gumiński Witold

3.24

  

14:45-16:45

   

Jakubiak Krzysztof

3.23

      

Januszek Katarzyna

3.24

 

 

11:30-13:00

   

Jaremek Agnieszka

3.07

      

Jaskulska Elżbieta

0.26

      

Jastrzębowska Elżbieta

3.17

      

Jaworski Piotr

3.16

  

11:00-13:00

   

Jończyk Ludwika

       

Kaim Barbara

3.03

   13.00-15.00   

Kalaga Joanna

3.21

13:00-15:00

 11:00-13:00

 

  

Karasiewicz-Szczypiorski Radosław

 3.09

 

 

 10.30-12.00 11.30-13.00   

Kontny Bartosz

3.07

 

14:00-15:00

 

 8:30-9:30  

Kot Małgorzata

    

10:30-12:30

  

Kowalczyk Elżbieta

3.13

    

11:00-13:00

 

Kowalski Hubert

P. Potockich, B14

      

Kruppé Jerzy

    

13:00-14:00

  

Kuraszkiewicz Kamil

3.25

      

Lewartowski Kazimierz

3.14

 

 p. strona Zakładu Arch. Egejskiej   

Łajtar Adam

3.15

      

Ławecka Dorota

3.03

  16.00-16.30 11.30-13.00   

Łukaszewicz Adam

3.15

      

Łuszczewska Marzena

3.2

10:45-13:15

 

11:00-11:30

   

Maciałowicz Andrzej

3.05

15:00-16:00

15:00-16:00

    

Małkowski Wiesław

3.16

      

Manasterski Dariusz

3.24

   

13:00-15:00

  

Marczak Ewa

3.21

 

10:00-12:00 15:00-17:00  

Matera Marcin

3.2

 13.00-14.30

 

12.00-15.00 

 

  

Mazurowski Ryszard

  

12:30-13:30

10:30-11:30

   

Milewska Martyna

3.13/0.36

13:00-14:00

  

10:00-11:15

  

Misiewicz Krzysztof

3.17

      

Miziołek Jerzy

P. Potockich, B14

      

Młynarczyk Jolanta

3.23

11:15-13:15

  

13:00-15:00

  

Modrzewska-Pianetti Iwona

3.18

 

13:00-14:30

  

11:15-13:00 (I sem)

13:00-14:30

(II sem)

 

Modzelewski Szymon

    

14:00-16:00

  

Muszyńska Monika

3.2

 

15:00-16:00

15:00-17:00

   

Niwiński Andrzej

3.25

13:30-15:00

  

15-16:00

  

Nowakiewicz Tomasz

3.21

  13:00-14:0013:00-15:00  

Nowakowska Magdalena

3.18

      

Nowakowski Wojciech

3.06

 

15:00-16:30

    

Ochała Grzegorz

       

Olsienkiewicz Andrzej

0.15

9:45-12:45

9:45-12:45

9:45-12:45

9:45-12:45

9:45-12:45

 

Olszewski Marek T.

3.09

 11.15-13.00     

Piątkowska-Małecka Joanna

0.28

8:45-9:45

9:00-11:30

    

Płóciennik Tomasz

3.15

      

Przeździecki Michał

2.15/0.30

   

9:30-11:30

16:30-17:30

 

Rekowska Monika

3.17

 

12:00-13:15

 

13:00-14:00

  

Różycka Magdalena

1.03

      

Rudnicki Marcin

3.27

 

9:00-12:00

9:00-12:00

   

Rzepka Sławomir

3.25

      

Sarnowski Tadeusz

3.09

  11.15-12.45   

Scholl Tomasz

3.2

16.30-18.30     

Siennicka Małgorzata

 

urlop naukowy

     

Smogorzewska Anna

3.26

  

12:00-15:00

13:00-14:00  

Sołtysiak Arkadiusz

       

Starski Michał

3.13/0.36

  

11:30-13:00

11:30-13:00

  

Stępniowski Franciszek

3.03

9:30-12:00

 

13:00-14:30

   

Szela Andrzej

3.05

10.00-12.00

9.30-11.30    

Szeląg Dariusz

3.26

 

13.00-15.00 

 14.45-16.00   

Szymański Paweł

3.07

 

9:00-11:00

11:30-13:00

   

Szymczak Karol

2.15

 

13:15-14:45

 11.30-13.00  

Tomas Agnieszka

3.09

 11:00-13:00     

Ulanowska Agata

3.14

 13:00-15:00 

 

   

Wagner Marcin

3.26

11:00-14:00

11:00-14:00

 

   

Waliszewski Tomasz

3.23

      

Waluś Adam

 

12:00-13:00

 

13:00-14:00

   

Wielgosz-Rondolino Dagmara

3.17

13:00-15:00

10:00-11:00

    

Więckowski Wiesław

1.18

 

11:00-13:00  

    

Wodzińska Anna

1.06

  10:00-11:30

10:00-12.00 (sekretariat studencki)

10:00-12.00 (sekretariat studencki)

  

Wołoszyn Janusz

0.25/OBP

      

Wróblewski Wojciech

3.21a

   13:30-16:00  

Zapolska Anna

   

11:00-12:30

   

Zielińska Dobrochna

3.08

 

 16:45-18:15

11:30-13:00

   

Ziółkowski Mariusz

 

13:15-14:45

     

Żelazowski Jerzy

P. Potockich, B14

      

Żuchowska Marta

3.18

 11:00-13:00 (pok. 103)    

 

-----
Drukuj Wydrukuj tę stronę

VIDEO REPORTAŻE